Безпека учнів школи понад усе!

12.09.2014 06:39

Діти – це наше майбутнє! У цій всім відомій фразі закладений глибокий зміст: піклуючись про юне покоління, ми піклуємося про своє майбутнє.

Велике значення для зміцнення здоров’я дітей та залучення їх до ведення здорового способу життя, дотримання правил безпеки має проведення місячника «Увага! Діти на дорозі!» та тижня безпеки життєдіяльності в школі.

У спеціалізованій школі № 52 напрацьований багатий позитивний досвід у цьому напрямку, який щорічно урізноманітнюється, стає цікавим та корисним

Для профілактики стомлення, порушення постави, погіршення самопочуття проводиться ранкова зарядка та фізкультхвилинки.

Традиційно у вересня проходить День Здоров’я у Гідропарку.

Більше 1000 учнів школи, вчителів та батьків виїжджають на цей захід, який залишає в душі тільки позитивні емоції, відчуття згуртованості та допомагає «новеньким» учням адаптуватися до колективу однолітків:

- спортивні естафети;

- гра по станціях «Безпека»;

- туристична естафета;

- орієнтування на місцевості;

- конкурс композицій із піску «Україна –єдина країна!»;

- смотр художньої самодіяльності.

Запросили до школи справжніх артистів. Широке застосування ігрового методу для вивчення правил дорожнього руху відбулося під час проведення вистави для учнів 1-4 класів.

Свої творчі здібності учні реалізовували під час участі у конкурсі малюнків(1-4 кл), плакатів(5-7 кл), стіннівок(8-11 кл).

Для учнів 5-их класів пройшов виховний захід "Твій друг -безпечний рух!", який підготував департамент "Здоров'я". На заході учні демонстрували знання правил дорожнього руху, переглянули фільм з безпеки на дорозі. Шкільна команда Юних інспекторів дорожнього руху "Форсаж" подарувала свій музичний виступ.

Педагогічний колектив школи вважає, якщо навчати дітей здоровому способу життя, правил безпеки то турбота про власне здоров’я стане природною формою їхньої поведінки. А в майбутньому вони не лише умітимуть бути здоровими, а й виховають своїх дітей здоровими.