Збираючи макулатуру -допомагаємо планеті!

11.09.2014 07:07

Люди щодня викидають величезну кількість сміття, хоча більшість відходів можна було б використовувати для повторної переробки, що принесло б чималу користь навколишньому середовищу.

Традиційно, учні, батьки та вчителі спеціалізованої школи № 52 організовано збирають та передають на переробку вторресурсів-макулатуру!

Так ми виховуємо дбайливе ставлення до оточуючого світу, природи рідного краю!!!

За статистикою у середньому кожна сім'я за рік відправляє у сміттєпровід більше 150 кг паперу. Більшу частину цього паперу можна було б переробити і використати повторно. Збір і переробка макулатури непрямим чином захищає диких тварин від зникнення, адже тоді вирубується менше лісів. У багатьох країнах для потреб паперової промисловості все ще вирубуються величезні площі лісу, в основному дерев хвойних порід. Швидкими темпами здійснюється знищення тропічних дощових лісів.

Тварини, що в них живуть, не можуть пристосуватися до життя в кардинально зміненому середовищі, залишають колишні місця проживання і гинуть. Використання макулатури як початкової сировини для виробництва паперу знижує споживання деревини і зберігає місця існування багатьох тварин і птахів.

Приєднуйтеся до нас! Ми чекаємо на Вашу підтримку екологічної акції "Збираючи макулатуру -ми зберігаємо планету!"