У гостях у УМВС України в Херсонській області

16.04.2014 16:04

16 квітня учні спеціалізованої школи №52 завітали з екскурсією до УМВС України в Херсонській області. Знайомство почалося з відвідування меморіалу «Калина долі», який було засновано в 2000-му році для вшанування пам’яті працівників міліції, які загинули виконуючи свій професійний обов’язок, захищаючи жителів міста від злочинців.
Яскраві враження учні отримали під час перебування в музеї історії органів внутрішніх справ області. Дуже змістовною і захоплюючою була розповідь ветерана УМВС, полковника міліції Кузнєцова Олександра Миколайовича про історичне минуле нашої міліції. Переглядаючи експозиції музею, школярі побачили усі види зброї, що існували до цього часу в органах. Начальник ВКМСД УМВС Руслан Миколайович Русаль зосередив увагу учнів на архівних документах, що засвідчують героїчний подвиг міліціянтів та розповів про ситуації з власного професійного досвіду, що траплялися з підлітками, які вчинили правопорушення.
Також учні відвідали тренажерний зал, у якому покращують свою фізичну підготовку працівники міліції. Але феєрія розпочалася, коли учням надали можливість не тільки потримати щити, палиці і бронежилети, але й приміряти та відпрацювати навички оборони.
Продовжилася екскурсія в інформаційному центрі Управління, де можна було побачити як працюють працівники цього відділу: приймають виклики за телефоном, ведуть відео спостереження за обстановкою на вулицях нашого міста.
Учні були надзвичайно вражені різноманітністю спеціальностей працівників міліції та на зустрічі з начальником УМВС України в Херсонській області Фабріним Михайлом Валентиновичем подякували йому за гостинний прийом та службу, яку несуть працівники Херсонської міліції, оберігаючи спокій наших жителів.