2024 / 2025 навчальний рік

Онлайн-заняття для майбутніх першокласників

ЗАЯВА НА 1 КЛАС (НУШ)

Нова українська школа — це назва реформи загальної середньої освіти, яку зараз реалізовує Міністерство освіти і науки спільно з сотнями вчителів і управлінців з освіти по всій Україні.

Головна ідея Нової української школи — компетентнісне навчання. Це означає, що учні не просто набуватимуть знань, а вчитимуться використовувати їх на практиці й опановуватимуть навички. Школа має сформувати ядро знань, на яке накладатимуться уміння, як користуватися цими знаннями, цінностями та навичками. Значну частину навчального часу в НУШ присвячено роботі в групі. Причому школярі не просто разом розв’язуватимуть, наприклад, математичні приклади, а робитимуть проекти і спільно шукатимуть рішення проблем

ЗАЯВА НА 1 КЛАС (ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ)

Науково-педагогічний проєкт «Інтелект України» працює в межах нормативно-правової бази України, згідно з чинним законодавством. Учні проєктних класів навчаються за спеціально розробленими навчальними планами. Навчальні програми та інші навчальні матеріали мають необхідні грифи Міністерства освіти і науки України. В основі проектних навчальних планів лежать принципи Stem-освіти, орієнтовані на поліпшення природно-математичних знань і створення експериментальних лабораторій. На практиці це також пов'язано зі збільшенням кількості навчальних годин і ґрунтовним вивченням таких предметів, як математика, фізика, хімія, географія, біологія та іноземна мова.