Перший Форум волонтерів у Херсоні

27.03.2015 17:32

Перший Форум волонтерів у Херсоні

27 березня 2015 року волонтери спеціалізованої школи № 52 брали участь у Форумі волонтерів, який організував Фонд громади міста Херсон «Захист» та Херсонський обласний Фонд «Милосердя та здоров’я». На Форум запрошувалися херсонські волонтерські групи громадських організацій, навчальних закладів, релігійних організацій, неформальні волонтерські об’єднання та всіх бажаючих з інших міст України. Для участі у Форумі зареєструвалося більше 150 волонтерів які представляли Миколаїв, Одесу, Мелітополь, Запоріжжя і Херсон.

В програмі Форуму було: панельна дискусія з обговорення проблем, що виникають у роботі волонтерів, детальне знайомство з новим Законом про волонтерство та серія майстер-класів на допомогу волонтерам:

- Безпека громадського активіста

- Найкращі практики з активізації жителів та громади на локальному рівні

- Нові медіа та соціальні мережі у роботі ОГС та волонтерів

- Мультиплікаційні анімації як інструмент активізації дітей та молоді

- Практичний майстер-клас з виготовлення патріотичних сувенірів.

Спеціалізовану школу №52 представляли керівник Центру «Волонтер» Фокіна Ірина Олексіївна та голова загону волонтерів «Нащадки Перемоги» Михалевич Злата й волонтер Румянцева Дар’я. На форумі волонтери школи №52 знайшли однодумців для співпраці по наданню соціальної допомоги людям, які її потребують та національно –патріотичному вихованню молоді як серед Херсонських так і інших областей України.

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі