, Перемога юного науковця у Всеукраїнському конкурсі-захисту МАН. Школа № 52

Перемога юного науковця у Всеукраїнському конкурсі-захисту МАН

01.05.2015 11:24

Перемога юного херсонського науковця

З 27 по 30 квітня 2015 року юні херсонські науковці відділення філософії, суспільствознавства та наук про Землю представляли Херсонщину на III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України. Вони наполегливо працювали цілий рік і, як наслідок, достойно захистили честь області. З п’яти учасників Херсонського територіального відділення Малої академії наук України одна виборола призове місце.

У складному протистоянні IIІ місце у секції «педагогіка» посіла Слободенюк Єлизавета(учениця спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52), яка представила журі й успішно захистила науково-дослідницьку роботу «Молодіжна субкультура як спосіб самовираження та складова формування особистості підлітка».

Хочеться відзначити високий рівень підготовки Слободенюк Єлизавети, який є плодом спільної співпраці керівника Фокіної Ірини Олексіївни(заступник директора з виховної роботи, Відмінник освіти України, аспірант ХДУ).

За свою науково-дослідницьку роботу Єлизавету нагородили дипломом ІІІ ступеня та запрошенням на навчання з правом першочергового зарахування до Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова.

У вільний від навчання час переможниця поглиблено вивчає іноземні мови, очолює Раду громади шкільного об’єднання учнів «КРОК», є активним членом шкільної команди КВН «52 Норма».

Вітаємо юну дослідницю та її наставника і бажаємо надалі плідно працювати у сфері науки та завжди перемагати! Нехай ваші інтелектуальні здобутки стануть вагомим внеском у майбутнє нашої держави.

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі