Волонтери завітали до обласної лікарні

26.12.2014 09:03

«Подаруй своє серце дитині!»

Сьомий рік у спеціалізованій школі № 52 проводиться благодійна акція «Подаруй своє серце дитині». Учні 1-11 класів виготовляють власними руками серця –символ акції. Цьогоріч було виготовлено 487 сердець.

Батьки учнів школи №52, не просто люблять своїх дітей, а й живуть їх життям, готові підтримати та прийти на допомогу. Це їх руки допомагали учням початкової школи виготовляти символи акції «Подаруй своє серце дитині!».

Ці чудові, естетично оформлені роботи волонтери шкільного загону «Від щирого серця» дарували жителям Херсона на День Святого Миколая. А жителі в свою чергу приєдналися до шкільної акції і надали матеріальну допомогу онкохворим дітям. Так волонтерами було зібрано 2 тис 320 грн 20 коп.. На ці гроші придбано фрукти, канцтовари, конструктори онкохворим дітям та настільні ігри, спортивний інвентар для ігрової кімнати гемотолічного відділення обласної дитячої лікарні. 26 грудня волонтери завітали до дітей зі святковою програмою і передали їм подарунки й вітання з Новим роком.

Для більш тісного спілкування волонтери провели для дітей майстер –клас по виготовленню новорічної листівки. Принесли необхідний матеріал та за допомогою техніки –квілінг виготовили чудові новорічні роботи.

У ході реалізації благодійного проекту “Подаруй своє серце дитині” волонтери школи №52 вбачали не просто виготовлення сердець, збір коштів, а й можливість пробудження громадської свідомості, спосіб довести, що українці є згуртованими і здатними не тільки відчувати проблеми оточуючих, а також активно брати участь у наданні допомоги.

Отож, для організованого проведення благодійної акції «Подаруй своє серце дитині» та надання допомоги онкохворим дітям було залучено:

-  487 учнів –рукодільників, які виготовляли символи акції –серця;

- 240 батьків, які допомагали виготовляти своїм маленьким дітям, учням початкової школи символи акції –серця;

-   60 учнів –волонтерів акції;

- близько 380 мешканців міста, які передали свої кошти на благодійництво (допомогу онкохворим);

-  5 студентів інституту психології, історії та соціології Херсонського державного університету, які виступали у ролі консультантів.

«Приємно, коли ти можеш подарувати свято іншим!, - каже керівник проекту Фокіна Ірина Олексіївна. А ще більше задоволення отримуєш, коли бачиш поруч не байдужих, щиросердних людей, готових приєднатися до дитячої акції у такий важкий час».