Педагогічна рада школи з виховної роботи

08.01.2015 11:12

8 січня 2015 року в школі відбулося засідання педагогічної ради, на якій колективом вчителів обговорювалися питання організації виховної системи школи, впровадження нових інноваційних підходів, співпраця школи й батьків щодо модернізації навчального закладу: оновлення відповідних компонентів її діяльності, знаходження новітніх способів розв’язання поточних проблем, запропонування сучасних організаційних ідей, реалізація яких вдихне сили у життя закладу.

«Шляхи забезпечення всебічного розвитку учнів в урочний та позаурочний час»

1. Всебічний розвиток учня шляхом залучення його до різноманітних видів творчої діяльності на уроці та в позаурочний час (заступник директора з ВР Фокіна І.О.)

2. Місце позакласної виховної роботи та її роль у формуванні особистості учня (педагог –організатор Барзій Ю.В.)

3. Виявлення і створення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку особистості учня (соціальний педагог Бєляєв А.А.)

Різне:

- Шляхи та засоби розумового виховання молодших школярів (кл. керівник 2-А кл. Старуш С.Г.)

- Реалізація виховної мети уроку через упровадження компетентнісно орієнтованого підходу до навчання (вчитель географії Руденко М.М.)

- Формування дослідницької компетентності учнів на уроках і в позаурочний час при вивченні інформатики (вчитель інформатики Замрій Т.М.)

- Урок музики як основний засіб формування естетичної культури учнів (вчитель музики Шершень О.В.)

- Позакласна робота як один із шляхів виховання інтересу до вивчення іноземної мови (вчитель англ.. мови Антонович А.М.)

- Гуркова робота як один із напрямків позакласної роботи щодо розвитку творчого мислення учнів, їх пізнавальної діяльності (керівник гуртка «Шевченків дивосвіт» Могила А.Г.).

Педагогів школи піснями та колядками привітав Народний хоровий колектив "Жайвір".