Нам не треба війни, ми за спокій і мир на Землі

11.05.2015 08:04

Нам не треба війни, ми за спокій і мир на Землі

Ми знову прийдемо до вічного вогню…

Із нами прийдуть і онуки й діти,

Щоб ветеранам до землі вклонитись,

Щоб вшанувати їхню сивину.

М. Нагнибіди

Тим, хто поліг у горнилі боїв, хто кров’ю своєю скропив землю, тим, хто пройшов крізь бої, лихо, голод і холод, хто вижив у тій смертельній війні, усім мертвим і живим був присвячений тиждень «Ми пам’ятаємо – ми перемагаємо!» у спеціалізованій школі №52.

Для більшості учнів школи День Перемоги – це не день скорботи, а світле свято гордості за нашу країну, український народ, його мужність і героїзм. Так, у кожному класі проходили уроки мужності, зустрічі з ветеранами війни та допомога ветеранам війни вдома.

Напередодні 9 травня  у школі пройшло свято – реквієм «Салют, ветерани!». Учні школи співали пісень як тих далеких воєнних часів, так і сучасних, які усім своїм змістом закликали до миру й любові між людьми.

Хореографічні постановки колективу «BebiDanse» змушували проникнутися тривогою та переживанням за загиблими.

Сьогодні молодь вклоняється українським воїнам усіх часів і поколінь – переможцям над нацизмом та нинішнім захисникам України, які своїми мужніми вчинками утверджують спадкоємність українських традицій у прагненні до волі. Мільйони учасників Другої світової війни – це історія практично кожної української сім’ї. Ми пам’ятаємо та шануємо подвиг наших героїв.

Хвилиною пам’яті вшанували учні школи та гості свята загиблих співвітчизників. Діти вручили  ветеранам квіти, символічні подарунки та пообіцяли пам’ятати героїчні подвиги в ім’я Перемоги та мирного життя наступних  поколінь.

Учні школи Бідах Вікторія та Кіцун Кирило на урочистому мітингу біля пам’ятника Невідомому солдату привітали ветеранів війни, жителів міста Херсона зі святом Перемоги, побажали мирного неба над українською землею та процвітання його народу.

Волонтери школи традиційно були поруч із ветеранами, привітали їх зі святом Перемоги та допомогли їм покласти квіти до могили Невідомому солдату.

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі