День самоврядування -2014

04.04.2014 12:59

У суспільстві існує громадський стереотип: школа - підготовка до життя. Та учнівське самоврядування спеціалізованої школи №52 із цим не погоджується. Школа - це і є саме життя, причому, поза сумнівом, одна з найяскравіших його сторінок.

Щоденно ми, учні, намагаємось заповнити свій простір цікавими заходами, соціально-корисними справами, духовним багатством і позитивними емоційними враженнями.  Один із таких заходів - День самоврядування. Запроваджуючи його, учителі нашої школи керувались бажанням допомогти нам самореалізуватися, відчути свою значимість, навчити наполегливості в реалізації своїх планів, озброїти молодь необхідними практичними вміннями і навичками, які ми зможемо використати у дорослому житті.

Учні нашої школи заздалегідь готуються до його проведення:

- серед учнів обираються ті, хто буде виконувати обов’язки вчителів-предметників, класних керівників, аніматорів для початкової школи;

- спільно з вчителями вони готують конспекти уроків, наочний матеріал, обирають форму проведення уроку;

- для керування навчально –виховним процесом у цей день залучаються найбільш авторитетні лідери учнівського колективу.

У школі №52 такий день проходить вже втринадцяте. Розпочався він із урочистої лінійки, на якій учням 5-10 класів були передані повноваження класних керівників, учителів – предметників, служби правопорядку, адміністрації школи. Ключі від школи та право керувати навчально-виховним процесом  отримав директор – Самініна Марія Олександрівна (Президент шкільного обєднання учнів «КРОК»).

Продовжився день годиною спілкування «Лідер –це…». Далі за розкладом викладалися навчальні предмети. Перерви між заняттями теж були дуже цікавими. Потрібно було провести вологе прибирання аудиторії, інтерактивну перерву з класами початкової школи та зарядку у власному класі.

Завершився цей день підсумковою лінійкою, на якій було оголошено переможців дня серед 5-7 та 8-10 класів. Вони отримали грамоти та солодкі подарунки.

На нараді по обговоренню результатів проведення Дня самоврядування, учні 11-их класів, які виконували обов’язки інспекторів управлінь освіти відзначили, що День самоврядування  формує:

- самостійність прийняття управлінського рішення;

- відповідальність за прийняте рішення та його вплив на оточуючих;

- бажання розкриття і реалізації своїх потенційних можливостей;

- відчуття  взаємозв’язку учень-клас;

- шанування та повагу до праці вчителя.

А головне - почуття, що школа №52 –це ТВОЯ школа!!!

Лідери учнівського самоврядування

спеціалізованої школи № 52

Серед 5-7 класів перемогу отримали:

І місце -7-А (кл. керівник Митрохина О.О.)

ІІ місце -5-В (кл. керівник Кулініч С.І.)

ІІІ місце -6-Б (кл. керівник Двірська О.В.)

Серед 8-10 класів перемогли:

І місце -9-Б (кл. керівник Іванова О.О.)

ІІ місце -10-Б (кл. керівник Грабар О.І.)

ІІІ мсіце -8-А (кл. керівник Снігур І.Г.)