День Цивільного захисту у школі

26.02.2015 14:22

День Цивільного захисту в школі №52

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Розпочався день з виховної години, під час якої класні керівники у цікавій та змістовній формі розповіли дітям про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про необхідність дотримання правил безпеки в побуті; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.

У цікавій формі вперше було проведено інформаційні лінійки «Твоя безпека у твоїх руках». Агітбригада старшокласників закликала школярів бути  обережними та уважними, захищати природу та оберігати довкілля. Переглянули відеоролики «Рекомендації щодо дій населення при надзвичайних ситуаціях» та «Дії при обстрілі будинку». Також провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою «Цивільний захист» та ввідну «Загроза повітряного нападу».

Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті. По завершенні учні 5-11 класів організовано завітали до кінотеатру «Ювілейний» на перегляд  національно-патріоичного проекту «Ми українці!».

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі