Творча зустріч херсонської учнівської молоді з кращими знавцями інформатики

02.04.2015 10:46

Творча зустріч херсонської учнівської молоді з кращими знавцями інформатики

З появою на землі людина прагне навчитись чогось нового, дослідити незрозуміле, винайти щось, що полегшить її життя. Кожного року ми стаємо свідками науково-технічних винаходів, які так чи інакше впливають на нас, змушуючи крокувати в ногу з інформаційними технологіями.

Теперішнє століття – це століття інформації. Кожен повинен навчитися орієнтуватися в інформаційному потоці, знати новітні комп’ютерні технології, де саме і з якою метою їх можна використовувати. Саме таких дітей, які мають високий рівень обізнаності з інформатики, зустрічала спеціалізована школа № 52. Учні представляли Рівне, Суми, Тернопіль.

Гості завітали до музею «Історія Херсонщини». Екскурсоводи розповіли про історичні віхи Херсонської області, її досягнення, людей, які її прославляють своєю щоденною працею. Також завітали і до музею ім. Тараса Шевченка і були здивовані його експозицією. Дізналися багато нового з життя українського митця, громадського діяча.

Потім переглянули концерт, до проведення якого залучилися відомі шкільні колективи - Народний хоровий колектив «Жайвір», хореографічні колективи «Силует», «Bebi dance», а також учні, переможці міських, шкільних конкурсів.

Знайомство зі спеціалізованою школою продовжилося у колі шкільного учнівського парламенту. Президент шкільного об’єднання учнів «КРОК» та голови департаментів «Освіта», «Я –громадянин», «Дозвілля», «Здоров’я», «Господарчий», «Шкільна Служба Новин» поділилися досвідом організації позаурочної роботи, своїми досягненнями.

По завершенні зустрічі було створено авторський плакат «Бажаю тобі, Україно!»

Кожен залишив напис з найкращими побажаннями миру та злагоди, щоб люди стали добрішими, почули один одного. Учасники зустрічі свої мрії птахом запустили у мирне українське небо з надією їх здійснення.