Вибори Президента ш\о "КРОК"

25.09.2015 11:58

ШКІЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ УЧНІВ «КРОК» ОБРАЛО СВОГО ПРЕЗИДЕНТА!

Основне призначення самоврядування — виховання в учнів активної громадянської позиції, їх підготовка до активної участі в демократичному управлінні суспільством. Участь учнів у самоврядуванні сприяє виробленню в них організаторських навичок, потреб у суспільно корисній діяльності, участі в демократичному процесі. Самоврядування сприяє виробленню в учнів почуття господаря школи, класу, вміння співпрацювати на принципах рівноправності, гласності, демократизму. Опора на учнівське самоврядування допомагає адміністрації школи краще, оперативніше розв’язувати поточні питання шкільного життя.

З 1996 року у спеціалізованій школі № 52 імені Т.Г. Шевченка працює шкільне об’єднання учнів „КРОК”.

Керівництво шкільним об’єднанням “КРОК” здійснює Рада Громади на чолі з Президентом. Вибори Президента ш /о “КРОК” - найяскравіша подія, що має велике значення у формуванні правової свідомості учнів та вихованні громадянської активності.

25 вересня 2015 року відбулися вибори Президента. На цей пост балотовувалося три кандидати: Голубєва Т.(10 кл), Шоренко А.(10 кл), Деордиця А.(9кл).). На період виборчої компанії було створено шкільну виборчу комісію, заготовлено на кожного учня школи бюлетені для голосування. 22 вересня проводилась прес-конференція  з кандидатами у Президенти. Питання й відповіді були висвітлені журналістами в шкільній газеті “ШСН”. У день виборів кожен учень мав можливість на основі прямих, рівних, вільних виборів, шляхом таємного голосування , власноручно проголосувати за одного з трьох кандидатів. Підрахувавши голоси, виборча комісія визначила рейтинг кожного кандидата в кожному класі, найактивніший клас у виборах, і , врешті, хто став шкільним обранцем.

Так, 25 вересня, на загальношкільній лінійці виборча комісія урочисто оголосила результати виборів.

Уся шкільна громада привітала з перемогою Шоренко Альону!