Національна єдність-запорука державності України

22.01.2015 12:44

Національна єдність – запорука державності України

Моя Україна – широкі простори,
Поля і левади, долини і гори,
Молитва і пісня, і слово натхнення,
Наш труд і талант,
Україно, для тебе…

Україна... Її майбутнє в руках молоді. Від кожного залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою.
22 січня у спеціалізованій школі № 52 відбувся урочистий захід до Дня Соборності «Національна єдність – запорука державності України».
На нього були запрошені представники обласної юстиції та бібліотеки №23 для юнацтва.
Розпочався захід літературно-музичною композицією «Ми –українці!», яку підготував департамент «Я-громадянин» шкільного учнівського парламенту (Якименко А.(11-Б), Щербина Б(10-Б)). Далі головний спеціаліст Головного управління юстиції в Херсонській області Симутенко І.В. розповіла про походження слова «соборність», видатні українські постаті, історію національного державотворення.
Працівники бібліотеки №23 організували книжкову виставку «Соборна Україна» та провели цікаву інтелектуальну гру. Учням необхідно було давати правильні відповіді щодо історичних подій, які передували незалежності й соборності України.
Захід дуже сподобався старшокласникам. «Ми пишаємося, що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна»,   «Нам сподобалася професійна, цікава інформаційна довідка-презентація спеціаліста обласної юстиції.  Обов’язково будемо чекати  на нову зустріч з нею!»,  «Я в захваті від виконання учнями школи пісні «Колір сонця» - «Буду захищати я свою країну. Нас не подолати! Слава Україні!»   - казали учні по завершенні свята.
Також учні школи брали участь у міському мітингу, присвяченому Дню Соборності України.

Учениця 11-Б класу Голімбовська Яна при

вітала від молоді Херсонщини всіх присутніх із святом.

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі